Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai žymiausio

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui žymiausio, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį žymiausio in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "žymiausio". Be to, mes taip pat parodome, kaip gali būti naudojami skirtingi žymiausio variantai, kurių variantai taip pat yra sakinių pavyzdžiai: žymiausios ir žymiausiose. Jei spustelėsite jus dominantį žymiausio variantą, būsite nukreipti į tos konkrečios formos sakinių pavyzdžių sąrašą.

Žymiausio sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį žymiausio


  1. Tirgu Žiu mieste yra eksponuojamos Konstantino Brankušio, žymiausio XX a.


  2. Jo pavadinimas kilęs nuo skulptoriaus Donatelo žymiausio kūrinio „Dovydas“.


  3. Seniausioji universiteto salė pavadinta ją dekoravusio žymiausio Lietuvos klasicistinės tapybos atstovo Pranciškaus Smuglevičiaus (1745–1807) vardu.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Rumunija, https://lt.wikipedia.org/wiki/David_di_Donatello, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vilniaus_universiteto_biblioteka

Žymiausios sakinyje

Žymiausios yra žymiausio, variantas, žemiau galite rasti sakinių pavyzdžius žymiausios.


  1. Jelena Dimitrijevič ir Isidora Sekulič yra žymiausios XX a.


  2. Azerių virtuvėje žinoma apie 30 sriubų (Şorba) rūšių, tarp kurių žymiausios jogurtinės.


  3. Pačios žymiausios nereidės: Tetidė, Pelėjo žmona ir Achilo motina, ir Amfitritė, Poseidono žmona.


  4. Jų kompanijos žymiausios juostos yra „Die weiße Rose“ (1982 m.) ir „Das schreckliche Mädchen“ (1990 m.).


  5. Ji pradėjo lankyti Maxo Reinhardto, žymiausios vaidybos mokyklos Vienoje, seminarus, kuriuos metė gavusi dar vieną vaidmenį kine.


  6. Regiono žymiausios vietos į Australijos nacionalinio paveldo sąrašą įtrauktas Bondajaus paplūdimys bei komercinis ir gyvenamasis Bondai Džankšeno (Bondi Junction) priemiestis.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Serbijos_kultūra, https://lt.wikipedia.org/wiki/Azerbaidžanietiška_virtuvė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Nereidės, https://lt.wikipedia.org/wiki/Senta_Berger, https://lt.wikipedia.org/wiki/Sidnėjus

Žymiausiose sakinyje

Žymiausiose yra žymiausio, variantas, žemiau galite rasti sakinių pavyzdžius žymiausiose.


  1. Gyveno JAV, koncertavo žymiausiose pasaulio salėse su garsiausiais orkestrais, tapo Washington DC vyriausiuoju dirigentu, toliau tęsė itin aktyvią violončelininko veiklą, koncertavo.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Mstislavas_Rostropovičius

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ žymiausias žymiausiu ››

Bendra informacija apie "žymiausio" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio žymiausio sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "žymiausio" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "žymiausio".