Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai žvalgomuosius

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui žvalgomuosius, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį žvalgomuosius in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "žvalgomuosius".

Žvalgomuosius sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį žvalgomuosius


  1. Piliakalnio žvalgomuosius tyrimus 1905 m.


  2. Piliakalnio žvalgomuosius archeologinius tyrimus 1964 m.


  3. Piliakalnių žvalgomuosius archeologinius tyrimus 1987 m.


  4. Piliakalnio žvalgomuosius archeologinius tyrimus 1961 m.


  5. Piliakalnio žvalgomuosius archeologinius tyrimus 1963 m.


  6. Piliakalnio žvalgomuosius archeologinius tyrimus 1930 m.


  7. Piliakalnio žvalgomuosius archeologinius tyrimus 1972 m.


  8. Piliakalnio žvalgomuosius archeologinius tyrimus 1958 m.


  9. Piliakalnio žvalgomuosius archeologinius tyrimus 1986 m.


  10. Piliakalnio žvalgomuosius archeologinius tyrimus ir 1963 m.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Sedos_piliakalnis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Buožėnų_piliakalnis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Antatilčių_piliakalnis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Gėluvos_piliakalnis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Lekių_piliakalnis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Dovilų_piliakalnis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Bražuolės_piliakalnis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Akvieriškės_piliakalnis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Pakalniškių_piliakalnis_(Radviliškis), https://lt.wikipedia.org/wiki/Juodžių_piliakalnis

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ žvalgo žvalgus ››

Bendra informacija apie "žvalgomuosius" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio žvalgomuosius sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "žvalgomuosius" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "žvalgomuosius".