Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai vakarietiškų

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui vakarietiškų, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį vakarietiškų in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "vakarietiškų".

Vakarietiškų sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį vakarietiškų


  1. Daugelis ankstyvųjų vakarietiškų vaidmenų žaidimų naudojo itin taktišką kovos sistemos formą.


  2. Po Meidži restauracijos į Japoniją suplūdo daug vakarietiškų sporto šakų, įsiskverbusių į Japonijos švietimo sistemą.


  3. Daugelyje vakarietiškų leidinių, kuriuose naudojamas sanskritas (gramatikose, religiniuose tekstuose) paprastai naudojama tik lotyniška perraša.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Kompiuterinis_žaidimas_vaidmenimis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Japonija, https://lt.wikipedia.org/wiki/Sanskritas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ vakarietišką vakariečiai ››

Bendra informacija apie "vakarietiškų" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio vakarietiškų sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "vakarietiškų" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "vakarietiškų".