Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai vaizduojančios

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui vaizduojančios, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį vaizduojančios in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "vaizduojančios".

Vaizduojančios sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį vaizduojančios


  1. Kryžiaus forma paimta iš graikų abėcėlės raidės, vaizduojančios kryžių.


  2. Koplyčios sienas puošia freskos, vaizduojančios svarbiausius Šiluvos įvykius: „Šiluvos Švč.


  3. Muras buvo paveiktas senovės majų akmens skulptūros, matytos Paryžiuje ir vaizduojančios pusiau gulinčią moterį.


  4. Iš abiejų karaliaus vardo pusių pavaizduotos karvių galvos, vaizduojančios saulės deivę ir tikriausiai išreiškiančios karaliaus vietą danguje.


  5. Tuo metu buvo pradėtos gaminti paukščių biologinės grupės, vaizduojančios juos natūralioje gamtinėje aplinkoje, kartu su lizdais, kiaušiniais, jaunikliais.


  6. Astanos kapinyne rasta Tangų laikotarpio šilko piešinių, skulptūrėlių, ant daugelio kapų rastos lentelės, vaizduojančios būtybes Fuši ir Nuvą, atrasta daug rankraščių.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Tau_kryžius, https://lt.wikipedia.org/wiki/Šiluvos_Švč._Mergelės_Marijos_Apsireiškimo_koplyčia, https://lt.wikipedia.org/wiki/Henry_Moore, https://lt.wikipedia.org/wiki/Narmero_paletė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kauno_Tado_Ivanausko_zoologijos_muziejus, https://lt.wikipedia.org/wiki/Astanos_kapinynas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ vaizduojančia vaizduota ››

Bendra informacija apie "vaizduojančios" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio vaizduojančios sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "vaizduojančios" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "vaizduojančios".