Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai vabzdžiams

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui vabzdžiams, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį vabzdžiams in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "vabzdžiams".

Vabzdžiams sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį vabzdžiams


  1. Trečioji salė buvo skirta vabzdžiams.


  2. Patinai turi neįprastai vabzdžiams stambias kojas.


  3. Labai atspari vabzdžiams, nematodams, bakterijoms (manoma dėl didelės izotiocianatų koncentracijos).


  4. Botanikoje šeimininkas yra augalas, kuris teikia maisto medžiagas ir substratą vabzdžiams ar kitiems gyvūnams.


  5. JAV ūkininkai užaugino pirmuosius GM kukurūzus, atsparius vabzdžiams ir GM sojas, atsparias herbicidui glifosatui.


  6. Antroji sparnų pora redukuota, virtusi dūzgais, jų viduje yra chordotonaliniai organai svarbūs vabzdžiams skrendant.


  7. Transgeninių augalų, turinčių atsparumą vabzdžiams, nereikia purkšti pesticidais, nes augale jau yra pasigaminęs nuodas.


  8. Vabalų kolekcijos paskirtis gali būti įvairi: kaip mokomoji priemonė, kaip medžiaga (etalonas) apibūdinti kitiems vabzdžiams, kaip muziejų eksponatai ir t.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Kauno_Tado_Ivanausko_zoologijos_muziejus, https://lt.wikipedia.org/wiki/Dryococelus_australis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Gumbinė_nasturtė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Šeimininkas_(ekologija), https://lt.wikipedia.org/wiki/Genų_inžinerija, https://lt.wikipedia.org/wiki/Dvisparniai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vabalai

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ vabzdžiais vabzdžiaėdis ››

Bendra informacija apie "vabzdžiams" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio vabzdžiams sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "vabzdžiams" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "vabzdžiams".