Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai užkulą

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui užkulą, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį užkulą in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "užkulą".

Užkulą sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį užkulą


  1. Iš jos suriečia, susiuva ir padirba užkulą.


  2. Taip su prieskoniais paruošti kiaulės taukai kermošiuose būdavo pardavinėjami pintuose krepšiuose, kuriuose užkulą būdavo galima laikyti visus metus.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Užkulas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ užkulisiuose užleido ››

Bendra informacija apie "užkulą" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio užkulą sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "užkulą" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "užkulą".