Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai uždarymas

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui uždarymas, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį uždarymas in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "uždarymas".

Uždarymas sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį uždarymas


  1. Vėliau, kontorų uždarymas Londone, Novgorode ir Bergene.


  2. Garaže esančiam stebėtojui vienalaikis įvykis - abejų durų uždarymas ir atidarymas - nėra vienalaikis stebėtojui nešančiam kopėčias.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Hanzos_sąjunga, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kopėčių_paradoksas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ uždarus uždarymo ››

Bendra informacija apie "uždarymas" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio uždarymas sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "uždarymas" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "uždarymas".