Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai tikram

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui tikram, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį tikram in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "tikram".

Tikram sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį tikram


  1. Tai yra, metamodelis visada kuriamas tam tikram tikslui.


  2. Faktiniai greičiai, žymimi šiais skaičiais, yra būdingi tam tikram orlaivio modeliui.


  3. Kulturkreis) funkcionaliai susiję kultūriniai bruožai, būdingi tam tikram geografiniam arealui ir tam tikram istoriniam laikotarpiui.


  4. Žaidėjai valdo vieną ar keletą veikėjų, duodami jiems komandas, kurių veiksmingumas priklauso nuo tam tikram veikėjui būdingų statistinių bruožų.


  5. Tokia nuomonė vyrauja visų pirma todėl, kad dažniausiai yra labai sudėtinga numatyti kokios bus veiksmų pasekmės ir niekada negalima būti dėl jų tikram.


  6. Kilus tikram branduolinio karo su Sovietų Sąjungos pajėgomis Kuboje pavojui, JAV prezidentas Džonas Kenedis sugebėjo taikiai sureguliuoti įtemptą situaciją.


  7. Sutartys su darbuotojais, kurie priimti tam tikram fiksuotam laikotarpiui gali būti pratęsiamos ne daugiau kaip vieną kartą tam tikram nustatytam laikotarpiui .


  8. Taikomoji fizika fizika, kuri yra skirta tam tikram technologiniam arba praktiniam panaudojimui.Ši fizika yra laikomas tarsi tiltas arba ryšys tarp „grynosios“ fizikos ir inžinerijos.


  9. Kad būtų geri kaip akustiniai instrumentai, elektro akustiniai smuikai turi daug rezonuojančios korpuso dalies ir dažnai atrodo beveik panašiai arba tiesiog identiškai tikram smuikui ar fideliui.


  10. Dar vadinama kryptingumo diagrama yra jautrio, esant tam tikram dažniui, priklausomybė (polinėje koordinačių sistemoje) nuo kampo tarp mikrofono akustinės (darbo) ašies ir pasiekiančio mikrofoną garso krypties.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Metamodelis, https://lt.wikipedia.org/wiki/V_greičiai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Difuzionizmas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kompiuterinis_žaidimas_vaidmenimis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Utilitarizmas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Jungtinės_Amerikos_Valstijos, https://lt.wikipedia.org/wiki/ES_institucijų_darbuotojų_kategorijos, https://lt.wikipedia.org/wiki/Taikomoji_fizika, https://lt.wikipedia.org/wiki/Smuikas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Mikrofonas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ tikraisiais tikrame ››

Bendra informacija apie "tikram" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio tikram sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "tikram" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "tikram".