Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai šventaisiais

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui šventaisiais, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį šventaisiais in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "šventaisiais".

Šventaisiais sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį šventaisiais


  1. Kartu su vaišnavų šventaisiais alvarais, najanarai visoje Pietų Indijoje garbinami bhaktiniuose kultuose.


  2. Nors kai kurias savo pirmtako Bábo socialines nuostatas Bahá'u’lláh atšaukė, tačiau ir Bábo, ir `Abdu’l-Bahá veikalai yra laikomi šventaisiais raštais.


  3. Tai, ką rašė trečiasis Bahajų tikėjimo autoritetas Shoghi Effendi apie Bahá'u’lláhir `Abdu’l-Bahá veikalus ir kaip juos aiškino, yra laikoma autoritetingais raštais, bet ne šventaisiais.


  4. Jame Hugas centrinėje scenoje vaizduoja įprastą religinę temą − biblijinį Piemenėlių pagarbinimą, šoninėse panelėse vaizduojami Portinario šeimos nariai kartu su šventaisiais − globėjais.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Najanarai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Bahajų_tikėjimas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Hugo_van_der_Goes

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ šventais šventas ››

Bendra informacija apie "šventaisiais" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio šventaisiais sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "šventaisiais" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "šventaisiais".