Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai sutvėrimą

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui sutvėrimą, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį sutvėrimą in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "sutvėrimą".

Sutvėrimą sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį sutvėrimą


  1. Pradėti kurti filmai, rašytos knygos apie sutvėrimą.


  2. Idealistinis ir metafizinis mokymas apie rūšių sutvėrimą ir nekintamumą vyravo biologijoje iki XIX amžiaus pradžios, kol jį paneigė daugelis atskleistų evoliucijos įrodymų.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Čiupakabra, https://lt.wikipedia.org/wiki/Carl_von_Linné

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ sutvėrimo sutvėrimų ››

Bendra informacija apie "sutvėrimą" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio sutvėrimą sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "sutvėrimą" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "sutvėrimą".