Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai susirgimų

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui susirgimų, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį susirgimų in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "susirgimų".

Susirgimų sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį susirgimų


  1. Jis sudaro net 23% visų vėžinių susirgimų.


  2. Gerai žinoma, kad gali būti alerginių susirgimų priežastimi.


  3. Šiaurės Amerika ir Jungtinė Karalystė pirmauja pagal susirgimų skaičių.


  4. Vėliau apgynė gamtos mokslų daktarės disertaciją (iš alerginių susirgimų srities).


  5. Nuo jo miršta taip pat daugiausiai moterų, net 14% mirčių nuo onkologinių susirgimų sudaro krūtinės vėžys.


  6. Nuo pavojingų infekcinių susirgimų žuvusių gyvūnų kūnai naikinami specialiais būdais (paprastai deginami) ar laidojami specialiose vietose.


  7. Medicinoje lytiniai hormonai yra naudojami kai kuriems susirgimams gydyti, kaip pakaitinė terapija, vėžinių susirgimų atvejais, kontraceptinėse medžiagose, gydant įvairius lytinius sutrikimus, taip pat diagnostikai.


  8. Saugia suvartoti paros norma laikoma iki 2,6 μg vienam kūno kilogramui, viršijant pastebima reikšmingai padidėjusi onkologinių susirgimų bei skrandžio ligų rizika ar paūmėjimas, o nuo 40 μg/kg veikia neurotoksiškai.


  9. Pastaraisiais metais vis daugėja odos vėžio susirgimų, akių tinklainės pažeidimų, silpnėja augalų ir gyvūnų imuninė sistema, nyksta planktonas ir žuvų mailius, mažėja žemės ūkio kultūrų derliai, susidaro rūgštūs lietūs.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Krūties_vėžys, https://lt.wikipedia.org/wiki/Juodasis_tarakonas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Angelina_Zalatorienė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Lavonas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Lytiniai_hormonai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Krakmolas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Ozono_sluoksnis

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ susirgimo susirgo ››

Bendra informacija apie "susirgimų" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio susirgimų sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "susirgimų" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "susirgimų".