Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai solisto

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui solisto, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį solisto in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "solisto".

Solisto sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį solisto


  1. Šulcui ir solisto partiją atliekant F.


  2. Iš pradžių grupė neturėjo solisto, 2002 m.


  3. Baigęs konservatoriją, gavo smuikininko solisto kvalifikacijos diplomą.


  4. Šiame puslapyje pateiktas Kauno valstybinio muzikinio teatro solisto Stasio Pupkio sukurtų vaidmenų sąrašas.


  5. Šiame puslapyje pateiktas Kauno valstybinio muzikinio teatro solisto Kazio Mikalausko sukurtų vaidmenų sąrašas.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Koncertas_fortepijonui_Nr._5_(Bethovenas), https://lt.wikipedia.org/wiki/Double_Faced_Eels, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vladas_Motiekaitis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Sąrašas:Stasio_Pupkio_sukurti_vaidmenys, https://lt.wikipedia.org/wiki/Sąrašas:Kazio_Mikalausko_sukurti_vaidmenys

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ solistas solistu ››

Bendra informacija apie "solisto" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio solisto sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "solisto" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "solisto".