Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai skurdžias

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui skurdžias, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį skurdžias in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "skurdžias".

Skurdžias sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį skurdžias


  1. Vėliau amerikiečių išstumti į skurdžias žemes.


  2. Vėliau keliautojai patraukė sausuma link Ramiojo vandenyno, tačiau atradę skurdžias vietoves ir indėnus, pasitraukė atgal.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Tipajai-ipajai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Naujojo_Leono_gubernatorystė

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ skurdžiai skurdžiau ››

Bendra informacija apie "skurdžias" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio skurdžias sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "skurdžias" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "skurdžias".