Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai skitais

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui skitais, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį skitais in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "skitais".

Skitais sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį skitais


  1. Gorodeco kultūros žmonės prekiavo su pietinėse stepėse gyvenančiais skitais, Djakovo kultūros gyventojais.


  2. Kolonija klestėjo prekiaudama su skitais, per Olbiją ir Berezanę buvo importuojama didelė dalis Graikijoje suvartojamų grūdų.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Gorodeco_kultūra, https://lt.wikipedia.org/wiki/Berezanė_(sala)

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ skitai skitų ››

Bendra informacija apie "skitais" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio skitais sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "skitais" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "skitais".