Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai skaudžiai

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui skaudžiai, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį skaudžiai in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "skaudžiai".

Skaudžiai sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį skaudžiai


  1. Bendardarbiavimas su vokiečiais skaudžiai atsiliepė tolesniam rašytojo gyvenimui 1948 m.


  2. Pilypo II surinkta „Nenugalimoji Armada“ patraukė į Britanijos salas, bet skaudžiai pralaimėjo.


  3. Perversmininkai pažadus laikytis Konstitucijos sulaužė, o antikonstitucinį perversmą K.Grinius išgyveno skaudžiai.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Knut_Hamsun, https://lt.wikipedia.org/wiki/Pilypas_II_Habsburgas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kazys_Grinius

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ skaudų skaudžios ››

Bendra informacija apie "skaudžiai" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio skaudžiai sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "skaudžiai" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "skaudžiai".