Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai siunčia

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui siunčia, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį siunčia in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "siunčia".

Siunčia sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį siunčia


 1. Nidvaldenas siunčia vieną atstovą į Kantonų tarybą.


 2. Jis siunčia sudėtingus perspėjimus Betmenui ir policijai.


 3. Teleskopas siunčia atvaizdą į vamzdžio galą ir jį atspindi.


 4. Taip pat makrofagai siunčia aktyvuojančius signalus T ląstelėms taip „įjugdami“ aktyvų imunitetą.


 5. Gvido atsisakius, Katleris siunčia žavią merginą Rouzę, kad ši suviliotų naująjį turtuolį ir priverstų jį atsisakyti turtų.


 6. Į visą pasaulį Taivanas siunčia elektronikos ir elektros prekes, mašinas, tekstilę, avalynę, sporto įrangą, televizorius ir laikrodžius.


 7. Kad galėtų laikytis savo plano, Jonas siunčia savo sūnų Beną į artimiausią miestą, kad šis rastų moterį, galinčią suvaidinti misis Embrouz.


 8. Ji skirta informacijos, kurią agentas protokolo (šiuo atveju SNMP) pagalba siunčia iš valdomo įrenginio į tinklo valdymo įrenginį, saugojimui.


 9. Pavyzdžiui, vartotojas virtualioje aplinkoje vaikšto, jo akys siunčia smegenims signalus apie judėjimą, bet realybėje žmogaus kūnas iš tiesų nejuda.


 10. SBP protokole, iniciatorius (valdantysis įrenginys) siunčia užklausą nuotoliniu būdu įrašydamas komandą į nurodytą tikslinio įrenginio FireWire adresų erdvę.


 11. Vietoj to, pardavėjas perduoda užsakymus ir jų siuntimo informaciją gamintojui, didmenininkui, kitam pardavėjui ar pristatymo namui, kuris tada tiesiogiai siunčia prekes klientui.


 12. Labai sudėtinga teikti 100 % nuotolinį mokymą, nes nėra techninės galimybės patikrinti, jog egzamino atsakymus paštu ar kompiuteriu siunčia tas pats žmogus, kuriam išduodamas sertifikatas.


 13. Valstybės pripažinimas oficialus politinis teisinis aktas, kurį viena valstybė siunčia kitai konstatuodama pastarosios egzistavimo faktą ir siūlydama užmegzti atitinkamo lygio tarptautinius santykius.


 14. Čelija pagal skelbimą išvyksta į kalnų viešbutį, kuriame įsidarbina slidinėjimo instruktore, tačiau jos buvę darbdaviai, atakuojami gerbėjų laiškų, siunčia samdytą fotografą, norėdami dar vienos fotosesijos.


 15. Taip pat žaidime egzistuoja žaidėjų nevaldomos armijos, kurias fortai nuolat siunčia į priešininko pusę, be žaidėjų įsikišimo šios armijos būtų lygaus pajėgumo ir nuolat kautųsi susitikusios pusiaukelėje tarp fortų.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Nidvaldenas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Mįslius, https://lt.wikipedia.org/wiki/Niutono_teleskopas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Imuninė_sistema, https://lt.wikipedia.org/wiki/Ponas_Milijardas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Taivanas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Žiaurūs, https://lt.wikipedia.org/wiki/Valdymo_duomenų_bazė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Virtuali_realybė, https://lt.wikipedia.org/wiki/FireWire, https://lt.wikipedia.org/wiki/Dropšipingas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Nuotolinis_mokymas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Valstybės_pripažinimas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Slidinėjimo_instruktorė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Dota_2

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ siuntų siunčiama ››

Bendra informacija apie "siunčia" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio siunčia sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "siunčia" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "siunčia".