Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai sekančias

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui sekančias, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį sekančias in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "sekančias".

Sekančias sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį sekančias


  1. Kitas tikslas laimėti sekančias Baltijos taurės turnyrą.


  2. Po 6 taškus surinkę keturi dalyviai pagal pasiektus papildomus rodiklius užėmė sekančias vietas: 4-ą FM J.


  3. Incidento dydis ir sudėtingumas buvo suprastas per sekančias 5 dienas, kai buvo bandoma suvokti problemą, pranešti apie ją spaudai bei vietiniams gyventojams ir nuspręsti, ar reikalinga skubi evakuacija.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Lietuvos_vyrų_futbolo_rinktinė, https://lt.wikipedia.org/wiki/2010_m._Lietuvos_šachmatų_čempionatas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Avarija_Trijų_mylių_saloje

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ sekančiame sekančio ››

Bendra informacija apie "sekančias" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio sekančias sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "sekančias" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "sekančias".