Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai sandraugos

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui sandraugos, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį sandraugos in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "sandraugos".

Sandraugos sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį sandraugos


  1. Gajana yra Karibų sandraugos ekonominio bloko įkūrėja.


  2. Tapusi suverenia valstybe, Siera Leonė Tautų sandraugos įstatais pasirinko parlamentinę valdžios santvarką.


  3. Užmezgė ryšius su nelegaliomis grupuotėmis Ukrainoje, Baltarusijoje ir Lietuvoje, vienas Lenkų tautos sandraugos (Stowarzyszenie Ludu Polskiego) organizacijos kūrėjų.


  4. Tais pačiais metais Baltarusija dalyvavo vasaros ir žiemos olimpinėse žaidynėse kaip jungtinės komandos narė, kurią sudarė nepriklausomų valstybių sandraugos valstybės narės.


  5. Lietuvos ir Latvijos senovės baltų religinių bendrijų „Romuva“ ir „Dievturių“ sandraugos atstovai nusprendė suvienyti jėgas ir telktis į vieną tarptautinę religinių bendrijų organizaciją.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Gajana, https://lt.wikipedia.org/wiki/Siera_Leonė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Simonas_Konarskis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Baltarusijos_tautinis_olimpinis_komitetas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Romuva

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ sandorį sandrikais ››

Bendra informacija apie "sandraugos" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio sandraugos sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "sandraugos" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "sandraugos".