Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai rytiniais

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui rytiniais, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį rytiniais in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "rytiniais".

Rytiniais sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį rytiniais


  1. Pradžioje teka į rytus rytiniais Andų šlaitais, sudaro slenksčius, kanjonus bei Agojano krioklį.


  2. Naglių įlanka Kuršių marių įlanka ties rytiniais Kuršių nerijos krantais, 3 km į šiaurę nuo Pervalkos.


  3. Kurilų–Kamčiatkos lovys povandeninis lovys Ramiajame vandenyne, ties rytiniais Hokaido, Kurilų salų ir Kamčiatkos pusiasalio krantais.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Pastasa, https://lt.wikipedia.org/wiki/Naglių_įlanka, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kurilų–Kamčiatkos_lovys

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ rytiniai rytiniame ››

Bendra informacija apie "rytiniais" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio rytiniais sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "rytiniais" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "rytiniais".