Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai ryškesnis

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui ryškesnis, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį ryškesnis in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "ryškesnis".

Ryškesnis sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį ryškesnis


  1. Tiesa, kartais migruojančios raudonės centras būna ryškesnis nei jos plintantys pakraščiai.


  2. Jie greičiau pavargsta, uždūsta bėgdami, sulėtėja jų augimas, stebimas ryškesnis polinkis sirgti kvėpavimo organų ligomis.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Laimo_liga, https://lt.wikipedia.org/wiki/Įgimta_širdies_yda

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ ryškesni ryškesniu ››

Bendra informacija apie "ryškesnis" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio ryškesnis sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "ryškesnis" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "ryškesnis".