Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai rinktinės

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui rinktinės, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį rinktinės in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "rinktinės". Be to, mes taip pat parodome, kaip gali būti naudojami skirtingi rinktinės variantai, kurių variantai taip pat yra sakinių pavyzdžiai: rinktinėse ir rinktinėss. Jei spustelėsite jus dominantį rinktinės variantą, būsite nukreipti į tos konkrečios formos sakinių pavyzdžių sąrašą.

Rinktinės sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį rinktinės


 1. Buvo Amerikos U-22 rinktinės narys.


 2. Lietuvos rinktinės atstovas 1996 m.


 3. Į čempionatą pateko šios rinktinės:.


 4. Po to rinktinės vadu buvo paskirtas J.


 5. TSRS moterų rankinio rinktinės žaidėja.


 6. SSRS vyrų krepšinio rinktinės žaidėjai).


 7. Svarbiausias rinktinės laikotarpis XX a.


 8. Likusios rinktinės žaidė dėl 7-12 vietų.


 9. Narbekovas gynė Lietuvos rinktinės garbę.


 10. Po nesėkmingo rinktinės pasirodymo 2018 m.


 11. Abu sūnūs yra šalies rinktinės nariai, olimpiečiai.


 12. Lietuvos ir Malio vyrų futbolo rinktinės iki 2021 m.


 13. Ilgametis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjas.


 14. Jose dalyvavo 198 rinktinės, kovojusios dėl 32 vietų.


 15. Kubos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris.


 16. Apygardą sudarė trys partizanų rinktinės: Kunigaikščio Margio, Šarūno ir Žalioji.


 17. Būdamas rinktinės vadu, rengė karines partizanų pratybas ir teorinius užsiėmimus.


 18. Čempionate rungtyniavo 32 rinktinės, iš kurių 20 dalyvavo praėjusiame čempionate.


 19. Nikaragvos rinktinės žaidėjas, kuris priklauso Jūrmalos „Spartaks“ klubui, 2022 m.


 20. Lietuvos futbolo rinktinės sudėtyje sužaidė 6 rungtynes, kuriose pelnė 3 įvarčius.


 21. Sugriežtintos bausmės šalims, kurių nacionalinės rinktinės nariai patenka į masinius dopingo atvejus.


 22. Penktąsias vietas savo grupėse užėmusios Danijos ir Liuksemburgo rinktinės žaidė papildomas rungtynes.


 23. Pokario metais apylinkėse veikė Algimanto apygardos Žaliosios partizanų rinktinės Lietuvos partizanai.


 24. Pasienio policijos departamento Pagėgių pasienio policijos rinktinės Šakių užkardos budėtojas, 1999 m.


 25. Asadauskų sodybos bunkeryje žuvo 4 Dainavos apygardos Šarūno rinktinės Mindaugo tėvūnijos partizanai).


 26. Krepšininkas yra Australijos vyrų krepšinio rinktinės narys, atstovaujantis savo šaliai nuo 2006 metų.


 27. Ališausko vadovaujamas savigynos, vėliau Vytauto apygardos, Lokio partizanų rinktinės partizanų būrys.


 28. Pokario metais apylinkėse veikė Kęstučio apygardos, Butigeidžio partizanų rinktinės Lietuvos partizanai.


 29. Jaunystėje aktyviai sportavo, buvo mokyklos, instituto, miesto, Lietuvos vyrų tinklinio rinktinės narys.


 30. Latvijos vyrų ledo ritulio rinktinės sudėtyje dalyvavo 11 pasaulio čempionatų ir 2 olimpinėse žaidynėse.


 31. Per kautynes žuvo 6 Butigeidžio rinktinės Dariaus tėvūnijos Pilies būrio partizanai: Albinas Balandis (g.


 32. Po II pasaulinio karo Gelgaudiškio apylinkėse veikė Tauro apygardos Žalgirio rinktinės Lietuvos partizanai.


 33. Ispanijos rinktinės saugas paliko „Barcelona“ klubą ir pasirašė penkerių metų sutartį su Londono „Chelsea“.


 34. Panaši susitikimų statistika ir moterų futbole Lietuvos ir Farerų salų moterų futbolo rinktinės 1990-2023 m.


 35. Po Antrojo pasaulinio karo Lauko Sodos apylinkėse veikė Šatrijos rinktinės Žaibų rajono Lietuvos partizanai.


 36. Pirmosios rinktinės rungtynės stadione įvyko 1971 m lapkričio 17 d., kvalifikacijoje į UEFA Euro 1972 prieš Liuksemburgą.


 37. Aukščiausias Lietuvos ultimeito rinktinės pasiekimas pasaulio čempionate — 15 vieta, o Europos klubų čempionate 11 vieta.


 38. Panevėžyje) Anglijos (anksčiau - Lietuvos) šachmatininkė, tarptautinė meistrė (2006 m.), Lietuvos šachmatų rinktinės narė.


 39. Tai buvo pirmasis čempionatas, kurio atidarymo ir uždarymo rungtynes žaidė tos pačios rinktinės (Portugalija ir Graikija).


 40. Yra buvęs Lietuvos šaulių sąjungos Alytaus rinktinės valdybos ir Lietuvos tautininkų sąjungos Alytaus apskrities komiteto nariu.


 41. Ipatingoje, Brazilija) profesionalus futbolo žaidėjas, Brazilijos rinktinės ir brazilijos futbolo Atlético Mineiro klubo saugas.


 42. Nors Rusijos, Turkijos ir Škotijos rinktinės į čempionatą nepateko, iš šių šalių lygų atitinkamai dalyvauja 14, 14 ir 10 žaidėjų.


 43. Už tai savanoriams buvo taikytos drausminės nuobaudos, dalis jų atleisti iš pareigų, buvo pakeista SKAT Kauno rinktinės vadovybė.


 44. Sovietinės okupacijos metais Gustonių-Jakubonių miškuose veikė Lietuvos partizanų Algimanto apygardos Žaliosios rinktinės būriai.


 45. Pagrindiniai Valido Regragi vadovaujamos rinktinės lyderiai buvo Hakimas Ziješas, Ašrafas Hakimi, Jasinas Bunu, Sofjanas Amrabatas.


 46. Lengvosios atletikos atletikos estafetinio bėgimo auksą laimėjusios JAV rinktinės sudėtyje bėgo John Taylor, kuris tapo pirmuoju juodaodžiu pelniusiu olimpinį aukso medalį.


 47. Markelio sodyboje, šios sodybos savininko išduotas, kovoje su sovietiniais baudėjais žuvo Lokio rinktinės vadas Mykolas Kazanas su bendrais Adolfu Bražiu ir Jonu Lukošiūnu.


 48. Iš jos, būdamas rinktinės štabo viršininku, pasitraukė po savanorių maišto Pakaunėje, kai grupė ginkluotų savanorių, vadovaujamų Jono Maskvyčio, pasitraukė į Pakaunės miškus.


 49. Šiuo laikotarpiu Kaune buvo aptikta Birutės rinktinės štabo slėptuvė, žuvo sukarinęs ir trejus metus koordinavęs partizanų veiklą Lietuvoje, iškilusis Tauro apygardos vadas J.


 50. Pokario metais metais Ylakiuose buvo NKVD įgula, jos pastate buvo tardomi ir nukankinti apylinkėse veikusios Žemaičių apygardos Alkos rinktinės Lietuvos partizanai ir jų rėmėjai.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Pat_Garrity, https://lt.wikipedia.org/wiki/Valdas_Kazlauskas_(1958), https://lt.wikipedia.org/wiki/2025_m._Europos_krepšinio_čempionatas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Tauro_apygarda, https://lt.wikipedia.org/wiki/Sigita_Mažeikaitė-Strečen, https://lt.wikipedia.org/wiki/Trikrepšis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vengrijos_vyrų_futbolo_rinktinė, https://lt.wikipedia.org/wiki/1981_m._Europos_krepšinio_čempionatas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Arminas_Narbekovas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Lietuvos_vyrų_futbolo_rinktinė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vytautas_Strolia_(1960), https://lt.wikipedia.org/wiki/Lietuvos_ir_Malio_santykiai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Simas_Jasaitis, https://lt.wikipedia.org/wiki/XVIII_pasaulio_futbolo_čempionatas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Stepas_Butautas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Antanas_Slučka-Šarūnas, https://lt.wikipedia.org/wiki/XXI_pasaulio_futbolo_čempionatas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Ariagner_Smith, https://lt.wikipedia.org/wiki/Stasys_Sabaliauskas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Sunkioji_atletika_2024_m._vasaros_olimpinėse_žaidynėse, https://lt.wikipedia.org/wiki/1951_m._Europos_krepšinio_čempionatas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Pakruojis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kęstutis_Smirnovas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Barčiūnai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Brad_Newley, https://lt.wikipedia.org/wiki/Lyduokiai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Žygaičiai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Mečislovas_Zasčiurinskas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Aigaras_Ciprusas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Klibių_atminimo_ženklas_partizanams, https://lt.wikipedia.org/wiki/Gelgaudiškis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Cesc_Fàbregas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Farerų_Salų_ir_Lietuvos_santykiai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Lauko_Soda, https://lt.wikipedia.org/wiki/Philips_stadionas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Lėkščiasvydis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Dagnė_Čiukšytė, https://lt.wikipedia.org/wiki/XII_Europos_futbolo_čempionatas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Juozas_Rauktys, https://lt.wikipedia.org/wiki/Alessandro_Faiolhe_Amantino_Mancini, https://lt.wikipedia.org/wiki/Sąrašas:XIX_pasaulio_futbolo_čempionato_komandų_sudėtys, https://lt.wikipedia.org/wiki/Pakaunės_savanorių_maištas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Gustonių–Jakubonių_miškai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Maroko_vyrų_futbolo_rinktinė, https://lt.wikipedia.org/wiki/1908_m._vasaros_olimpinės_žaidynės, https://lt.wikipedia.org/wiki/Jaskoniškės, https://lt.wikipedia.org/wiki/Juras_Abromavičius, https://lt.wikipedia.org/wiki/Ylakiai

Rinktinėse sakinyje

Rinktinėse yra rinktinės, variantas, žemiau galite rasti sakinių pavyzdžius rinktinėse.


 1. Llorentė žaidė Ispanijos jaunimo rinktinėse, 2005 m.


 2. Taip pat žaidė Anglijos U-16, U-17 ir U-21 jaunimo rinktinėse.


 3. Pagal rungtynių skaičių jis yra 4-as Italijos rinktinėse, sužaidęs 112 rungtynių.


 4. Kosta Rika be kovos įveikė Meksiką, kadangi pastaroji buvo diskvalifikuota dėl to, kad nesilaikė amžiaus apribojimų jaunimo rinktinėse.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Fernando_Llorente, https://lt.wikipedia.org/wiki/Raheem_Sterling, https://lt.wikipedia.org/wiki/Dino_Zoff, https://lt.wikipedia.org/wiki/XIV_pasaulio_futbolo_čempionato_atranka

Rinktinėss sakinyje

Rinktinėss yra rinktinės, variantas, žemiau galite rasti sakinių pavyzdžius rinktinėss.


 1. Ilgą laiką pagrindinis Brazilijos rinktinėss vartininkas.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Dida

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ rinktinėms rinktinę ››

Bendra informacija apie "rinktinės" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio rinktinės sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "rinktinės" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "rinktinės".