Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai reliktinių

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui reliktinių, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį reliktinių in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "reliktinių".

Reliktinių sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį reliktinių


  1. Mergiškių gamtos rezervate išlikę reliktinių plačialapių miškų.


  2. Būdinga pusdykumių augalija su plikais akmenynais, įkloniuose yra reliktinių beržynų.


  3. Baltų prokalbėje galėjo būti išlaikyta reliktinių šakninių veiksmažodžio formų, pvz., *dō 'duok', *dē 'dėk', *ei 'eik', vartotų liepimo reikšme visiems asmenims.


  4. Dauguma ežerų ledyninės kilmės, tačiau pajūryje yra reliktinių (Liepojos, Engurės, Papės, Kanierio), Baltijos ledyninio ežero erozijos (Juglos, Kyšežero, Babytės) ežerų.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Aukštadvario_regioninis_parkas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Mugodžarai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Baltų_prokalbė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Latvija

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ religinį reliktų ››

Bendra informacija apie "reliktinių" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio reliktinių sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "reliktinių" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "reliktinių".