Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai pjaustymo

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui pjaustymo, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį pjaustymo in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "pjaustymo".

Pjaustymo sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį pjaustymo


  1. Neatsargiai naudojant metalo pjaustymo ar virinimo įrankius polistireninis putplastis apsilydo.


  2. Vėliau sumontavo juostelinio audinio pjaustymo stakles, šeivavimo automatą „UMPA-1“, metmenų metimo mašiną ir kitus kilimų gamybai reikalingus įrengimus.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Polistireninis_putplastis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Lentvario_kilimai

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ pjaustomos pjaustytų ››

Bendra informacija apie "pjaustymo" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio pjaustymo sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "pjaustymo" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "pjaustymo".