Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai pervadinama

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui pervadinama, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį pervadinama in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "pervadinama". Be to, mes taip pat parodome, kaip gali būti naudojami skirtingi pervadinama variantai, kurių variantai taip pat yra sakinių pavyzdžiai: pervadinamas. Jei spustelėsite jus dominantį pervadinama variantą, būsite nukreipti į tos konkrečios formos sakinių pavyzdžių sąrašą.

Pervadinama sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį pervadinama


  1. Plywood Production Union of Latvia privatizuojama, pervadinama į Latvijas Finieris.


  2. Kitais metais išleidžiamos ir moterims skirtos apatinio trikotažo prekės (vėliau parduotos), kompanija pervadinama į „Calvin Klein Industries“.


  3. Londone kaip dainininko Cliff Richard pritariamoji grupė, kuri tuomet vadinasi Drifters, tačiau vėliau, dėl painiavos su amerikiečių grupe, pervadinama į Shadows.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Latvijas_Finieris, https://lt.wikipedia.org/wiki/Calvin_Klein_(kompanija), https://lt.wikipedia.org/wiki/The_Shadows

Pervadinamas sakinyje

Pervadinamas yra pervadinama, variantas, žemiau galite rasti sakinių pavyzdžius pervadinamas.


  1. Naujasis gėrimų variantas kartais dar vadinamas Wine cooler ('Vyno gaiva'), bet dažniau pervadinamas Malt beverage ('Salyklinis gėrimas'), Malternative ('Salyklinė alternatyva') ar tiesiog Cooler ('Gaiva').


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Vyno_gaiva

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ perukus pervadino ››

Bendra informacija apie "pervadinama" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio pervadinama sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "pervadinama" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "pervadinama".