Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai pertrauką

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui pertrauką, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį pertrauką in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "pertrauką".

Pertrauką sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį pertrauką


  1. Melody teigė, jog grupė dabar daro pertrauką.


  2. Šias šventines dainas grupės nariai kuria net ir tada, kai būna paskelbę apie karjeros pertrauką.


  3. Šįkart vokalisto pasikeitimas „Genesis“ nebuvo sėkmingas, ir grupė paskelbė apie neapibrėžto laikotarpio pertrauką.


  4. Nusprendęs padaryti pertrauką, nieko neįspėjęs Enriko rytą dingsta išvažiuoja į Prancūziją pas savo seną pažįstamą Danielę.


  5. Velykas Kortesas su savo žmonėmis kelionėje į Jukatano gilumą padarė pertrauką ir tris mėnesius praleido Potončane, kur surado šiek tiek aukso.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Melody_Thornton, https://lt.wikipedia.org/wiki/The_Killers, https://lt.wikipedia.org/wiki/Genesis_(grupė), https://lt.wikipedia.org/wiki/Tegyvuoja_laisvė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Meksikos_užkariavimas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ pertraukos pertraukų ››

Bendra informacija apie "pertrauką" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio pertrauką sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "pertrauką" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "pertrauką".