Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai parduotuvės

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui parduotuvės, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį parduotuvės in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "parduotuvės". Be to, mes taip pat parodome, kaip gali būti naudojami skirtingi parduotuvės variantai, kurių variantai taip pat yra sakinių pavyzdžiai: parduotuvėse. Jei spustelėsite jus dominantį parduotuvės variantą, būsite nukreipti į tos konkrečios formos sakinių pavyzdžių sąrašą.

Parduotuvės sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį parduotuvės


 1. UAB „Esmi“ parduotuvės „Astra“ direktorius.


 2. Kurį laiką dirbo parduotuvės apsaugos darbuotoju.


 3. Dabar gatvės nameliuose veikia suvenyrų parduotuvės.


 4. Prekybiniame rajone veikė parduotuvės, amatininkų dirbtuvės.


 5. Greitu laiku kompanijos parduotuvės atsidarė už Teksaso ribų.


 6. Toliau plėtėsi prekyba vyko didelės mugės, kūrėsi parduotuvės, turgūs.


 7. Nørdika prekybos centras Vilniaus pakraštyje, šalia baldų parduotuvės „Ikea“.


 8. Abu Janušo Višnevskio tėvai lenkai, tėvas vairuotojas, mama parduotuvės šeimininkė.


 9. Paveldas apima 17 Muharako pastatų (pirklių namai, parduotuvės, sandėliai, mečetė).


 10. El Kalafatėje yra turizmo aptarnavimo infrastruktūra: viešbučiai, restoranai, parduotuvės.


 11. Brunono bažnyčia, UAB „Aisytė“, UAB „Vilkyčių paukštynas“, kavinė, baras, trys parduotuvės.


 12. Pastate patalpas nuomojosi įvairūs klubai, parduotuvės, išdėstyti aplink tris uždarus kiemus.


 13. Šiuo metu jame įsikūrusios 2 parduotuvės, baras ir motelis, o gretimame name veikia ambulatorija.


 14. Garbaliauskienė) penkiaaukštis su vitrinomis pirmame aukšte, kur įsikūrusios įvairios parduotuvės.


 15. Pastatyta daug europietiškų pastatų kino teatras, administracija, kirpyklos, parduotuvės, kavinės.


 16. Abilaikse veikia vietinė ligoninė, kelios parduotuvės ir užeigos, viešbutis, bei modernus golfo klubas.


 17. Prie daugumos automagistralių įrengtos poilsio aikštelės, kuriose veikia kavinės, degalinės, parduotuvės.


 18. Selena įkūrė savo butiką, jame Yolanda Saldivar užėmė asistentės pareigas, vėliau tapo parduotuvės vadove.


 19. Vėliau jis dirbo vienos parduotuvės valdytoju ir kartu su National Union of Distributive Workers organizavo streikus.


 20. Pačiame Besarabijos kaime buvo trys parduotuvės, kuriose buvo galima nusipirkti žibalo, cukraus ir kitų smulkių prekių.


 21. Antrojoje dalyje „Provincijos miestas“ įrengta retrokino salė „Kapitol“, prieškario gatvės ir parduotuvės rekonstrukcijos.


 22. Rojus Yganas, karjerą baigęs vagis, susigundo jaunesniojo brolio Ly pasiūlymu dalyvauti juvelyrinės parduotuvės apiplėšime.


 23. Šiame mieste yra vairavimo mokykla, automobilių parduotuvės ir stadionas, kuriame vyksta Kraujo ringo (Bloodring Bowl) lenktynės.


 24. Dauguma gyvena Džaboro salelėje: joje yra oro uostas, dokas, viešbutis, kelios parduotuvės, degalinė, katalikų bažnyčia, mokykla.


 25. Mieste buvo pastatyti namai, mokyklos, bažnyčios, šventyklos, parduotuvės, bankai ir bendruomenės pastatai, siekiant patenkinti miestelėnų poreikius.


 26. Veikia paštas (LT-20018), biblioteka, kultūros namai, buvusi Liaušių pradinė mokykla ir nedidelis stadionas, 2 parduotuvės, medicinos punktas, degalinė.


 27. Priemiesčiuose augo gyvenamųjų namų rajonai su terasiniais ir atskirai stovinčiais namais, didingomis rezidencijomis, pagrindinėse gatvėse kūrėsi parduotuvės.


 28. Įsteigta keliolika įstaigų: vidurinė mokykla, kultūros namai (1948 m.), ligoninė su ambulatorija (1953 m.), senelių ir invalidų namai, valgykla, kelios parduotuvės ir kt.


 29. Ūkių centrinėse gyvenvietėse (Laučiuose, Pagryniuose) įsteigtos pagrindinės mokyklos, felčerių-akušerių punktai, ryšių skyriai, kultūros namai, bibliotekos, maisto parduotuvės.


 30. Kai Reiganas buvo išrinktas prezidentu, gyvendamas viršutiniame Baltųjų Rūmų aukšte, privačiose patalpose, Reiganas šmaikštavo, kad jis jaučiasi lyg vėl gyvendamas virš parduotuvės.


 31. Pastatyta nauja mūrinė katalikų bažnyčia, valdiška mokykla, žydų sinagoga su mokykla, evangelikų liuteronų bažnyčia, valsčiaus valdyba, dvi prieglaudos, 35 parduotuvės ir 10 alinių.


 32. Be to Hertie priklausė restoranų tinklas „Le Buffet“, elektronikos prekių parduotuvės „Schaulandt“, „Schürmann“ ir „W.O.M.“ (World of Music) bei aprangos prekybos centrai „Wehmeyer“.


 33. Anksčiau rotušės rūsyje buvo kalėjimas ir archyvai, pirmame aukšte parduotuvės (jose buvo laikomos pavyzdinės svarstyklės, ilgio bei saiko matai), o antrame Magistrato darbo patalpos ir teismo salė.


 34. Reiganų šeima trumpai gyveno keliuose Ilinojaus miestuose ir miesteliuose, tokiuose kaip Monmaufe, Geilsberge ir Čikagoje, iki 1919 metų, kai jie grįžo atgal į Tampiko miestą, į butą virš vienos parduotuvės.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Vytautas_Galvonas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kirilas_Timošenko, https://lt.wikipedia.org/wiki/Prahos_pilis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Lothalis, https://lt.wikipedia.org/wiki/7-Eleven, https://lt.wikipedia.org/wiki/Jonava, https://lt.wikipedia.org/wiki/Nordika, https://lt.wikipedia.org/wiki/Janusz_Leon_Wiśniewski, https://lt.wikipedia.org/wiki/Muharakas, https://lt.wikipedia.org/wiki/El_Kalafatė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vilkyčiai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Valstybinis_Vilniaus_mažasis_teatras, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vepriai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Panevėžio_architektūra, https://lt.wikipedia.org/wiki/Dekemharė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Abileiksas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Automagistralė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Selena_Quintanilla-Pérez, https://lt.wikipedia.org/wiki/Joe_Slovo, https://lt.wikipedia.org/wiki/Besarabija_(Šiauliai), https://lt.wikipedia.org/wiki/Šiaulių_Aušros_muziejus, https://lt.wikipedia.org/wiki/Nusikaltimų_zona, https://lt.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto:_San_Andreas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Džaluitas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vailuku, https://lt.wikipedia.org/wiki/Liaušiai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Melburnas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Ylakiai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Šilutė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Ronald_Reagan, https://lt.wikipedia.org/wiki/Hertie_Waren-_und_Kaufhaus, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kėdainių_rotušė

Parduotuvėse sakinyje

Parduotuvėse yra parduotuvės, variantas, žemiau galite rasti sakinių pavyzdžius parduotuvėse.


 1. Kai kuriose parduotuvėse naudojamos dvikalbės iškabos.


 2. Jis parduodamas tik keliose internetinėse parduotuvėse.


 3. Dažniausiai toks maistas yra parduodamas restoranuose, parduotuvėse, kioskuose.


 4. Kosmetikos parduotuvėse pardavinėjami specialūs drožtukai, skirti makiažo pieštukams.


 5. Naujojo Los Andželo parduotuvėse galima įsigyti ginklų ir įvairių patobulinimų Skell mechanizmui.


 6. Juos galima įsigyti ginklų parduotuvėse arba užsisakyti iš interneto daugelyje Europos arba Šiaurės Amerikos šalių.


 7. Klasikinė vartiklė būna baltos arba geltonos spalvos, bet šiuo metu žūklės parduotuvėse galima įsigyti įvairios spalvinės gamos vartiklių.


 8. Stivas Džobsas visose „Apple“ parduotuvėse uždraudė prekiauti leidėjų John Wiley & Sons knygomis, nes šie išspausdino knygą „iKona:Stivas Džobas“.


 9. Vėliau žaidime pasitaikančiose parduotuvėse, kirpykloje žaidėjas savo herojui gali parinkti (nupirkti) marškinėlius, kepurę, šukuoseną, akių spalvą, rankinę, batus, kojines ir pan.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Valų_kalba, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kana_Imōto, https://lt.wikipedia.org/wiki/Greitas_maistas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Drožtukas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Xenoblade_Chronicles_X, https://lt.wikipedia.org/wiki/Šurikenas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Blizgė_(žvejyba), https://lt.wikipedia.org/wiki/Steve_Jobs, https://lt.wikipedia.org/wiki/Pokémon_Sun_ir_Moon

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ parduotuvė parduotuvę ››

Bendra informacija apie "parduotuvės" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio parduotuvės sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "parduotuvės" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "parduotuvės".