Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai paprasčiausius

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui paprasčiausius, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį paprasčiausius in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "paprasčiausius".

Paprasčiausius sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį paprasčiausius


  1. Lyvių kalba gimininga ne latvių ar lietuvių, bet suomių ir estų kalboms tai matyti lyginant net paprasčiausius žodžius: lyv.


  2. Finougrų kilmės žodžiai įvardija kūno dalis, gamtos reiškinius, paprasčiausius veiksmus, su medžiokle, žvejyba, statyba ir t.


  3. Rankiota rankomis bei naudojant paprasčiausius specialius įrankius, tokius kaip kasamoji lazda, ar specialios mentelės dvigeldžiams moliuskams nulupinėti (tasmanų gentys).


  4. Viskas prasidėjo 1994 metų rudenį, kai Rasmus Lerdorf'as (Danija) nusprendė patobulinti savo Home-Page (asmeninį puslapį) ir parašyti asmeninį varikliuką, kuris atlikinėtų paprasčiausius veiksmus.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Lyvių_pakrantė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Lyvių_kalba, https://lt.wikipedia.org/wiki/Rankiojimas, https://lt.wikipedia.org/wiki/PHP

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ paprasčiausiai paprašo ››

Bendra informacija apie "paprasčiausius" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio paprasčiausius sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "paprasčiausius" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "paprasčiausius".