Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai pamatų

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui pamatų, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį pamatų in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "pamatų".

Pamatų sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį pamatų


 1. Ji yra tarp sparnų pamatų.


 2. Ant tų pačių pamatų 1939–1942 m.


 3. Klasicistinė koplyčia suręsta ant plytų ir lauko akmenų mūro pamatų.


 4. Viduje buvo tik keturios paminklinės lentos ir altoriaus pamatų likučiai su mediniu kryžiumi.


 5. Teismas buvo įsikūręs mediniame pastate, stovėjusiame ant evangelikų liuteronų bažnyčios pamatų.


 6. Sovietų valdžia neleido atstatyti bažnyčios ant likusių pirmosios bažnyčios pamatų, todėl 1946 m.


 7. Tačiau Maskva iki pamatų supleškėjo 1812 m., kai miestą buvo užgrobusi Napoleono Bonaparto armija.


 8. Statinys kompaktiško, vientiso kubinio tūrio, kvadratinio plano, 1 aukšto, ant akmenų mūro pamatų.


 9. Archeologinių kasinėjimų metu rasti Šv.Jurgio vienuolyno pamatų, rūsių ir sienų fragmentai datuojami XIII a.


 10. Ant Vecpilės (Naujenės) piliakalnio, priklausiusio Jersikos kunigaikštystei, išlikę šios pilies pamatų griuvėsiai.


 11. Jo viršuje buvo įrengta dviguba medinė gynybinė siena, rasta bokšto pamatų, ilgo gynybinio ūkinio statinio liekanų.


 12. Minėtose vietovėse ant mūrinių pamatų suręstos tašytų medinių rąstų stotelės, o bendras trasos ilgis siekė 124,4 km.


 13. Tarpinės atramos - monolitiniai kintamo skerspjūvio (platėjantys į apačią) taurai, ant polinių pamatų, su lytlaužomis.


 14. Kumetynas buvo pastatytas 1908 m., kurį pokario metais nugriovus, ant jo pamatų buvo pastatytas pirmasis globos namų korpusas.


 15. Jo ekscelencija arkivyskupas metropolitas Juozapas Skvireckas Juozapas Skvireckas iškilmingai pašventino pamatų kertinį akmenį.


 16. Ji medinė, ant mūrinių pamatų, stačiakampė, su keturių kolonų klasicistiniu portiku, kuris šiuo metu apkaltas lentomis ir padarytas uždaras prieangis.


 17. Speicherstadt, 'sandėlių miestas') didžiausias pasaulyje sandėlių rajonas, kuriame pastatai stovi ant giliai sukaltų medinių polių pamatų ąžuolo rąstų.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Vabzdžiai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Zapyškio_Šv._Jono_Krikštytojo_bažnyčia, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kernavės_mauzoliejinė_koplyčia, https://lt.wikipedia.org/wiki/Šilalės_rajono_apylinkės_teismas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Juodupės_Švč._Aušros_Vartų_Dievo_Motinos_bažnyčia, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vasilijaus_Palaimintojo_soboras, https://lt.wikipedia.org/wiki/Moluvėnų_kenesa, https://lt.wikipedia.org/wiki/Viduramžių_Lvovo_istorija, https://lt.wikipedia.org/wiki/Dinaburgo_pilis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Bražuolės_piliakalnis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Pagėgių–Šilėnų_geležinkelis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Užpalių_Vytauto_Didžiojo_tiltas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Aknystų_dvaras, https://lt.wikipedia.org/wiki/Lietuvos_sveikatos_mokslų_universiteto_ligoninė_Kauno_klinikos, https://lt.wikipedia.org/wiki/Salamiesčio_evangelikų_reformatų_bažnyčia, https://lt.wikipedia.org/wiki/Špaiherštatas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ pamatęs pamačiusi ››

Bendra informacija apie "pamatų" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio pamatų sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "pamatų" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "pamatų".