Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai palaikiusi

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui palaikiusi, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį palaikiusi in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "palaikiusi". Be to, mes taip pat parodome, kaip gali būti naudojami skirtingi palaikiusi variantai, kurių variantai taip pat yra sakinių pavyzdžiai: palaikiusių. Jei spustelėsite jus dominantį palaikiusi variantą, būsite nukreipti į tos konkrečios formos sakinių pavyzdžių sąrašą.

Palaikiusi sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį palaikiusi


  1. ViewMAX/3 būtų palaikiusi spalvotas piktogramas, keičiamo dydžio langus ir programų grupes.


  2. Lietuvą okupavus Australija buvo viena iš dviejų Okeanijos valstybių, palaikiusi ryšius su Lietuvos diplomatinėmis atstovybėmis, išskyrus 1974–1975 m.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/ViewMAX, https://lt.wikipedia.org/wiki/Australijos_ir_Lietuvos_santykiai

Palaikiusių sakinyje

Palaikiusių yra palaikiusi, variantas, žemiau galite rasti sakinių pavyzdžius palaikiusių.


  1. Be to, Usmanas įvedė vieningą Korano versiją, kas kėlė kitas versijas palaikiusių nepasitenkinimą.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Pirmoji_fitna

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ palaikančių palaiko ››

Bendra informacija apie "palaikiusi" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio palaikiusi sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "palaikiusi" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "palaikiusi".