Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai pakreipia

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui pakreipia, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį pakreipia in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "pakreipia". Be to, mes taip pat parodome, kaip gali būti naudojami skirtingi pakreipia variantai, kurių variantai taip pat yra sakinių pavyzdžiai: pakreipiama. Jei spustelėsite jus dominantį pakreipia variantą, būsite nukreipti į tos konkrečios formos sakinių pavyzdžių sąrašą.

Pakreipia sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį pakreipia


  1. Ramybės būklėje priekinių ir užpakalinių sparnų nesuglaudžia, o tik pakreipia pirmyn ir į viršų.


  2. Įprastiniuose BMR eksperimentuose radijo dažnio impulsai sukinių įmagnetėjimą orientuotą išilgai pagrindinio magnetinio lauko krypties pakreipia į statmeną plokštumą.


  3. Jei įrenginio jutikliai aptinka kameros sudrebėjimą, EIS truputį pakreipia vaizdą taip, kad jis liktų toje pačioje CCD pozicijoje.Elektroninis vaizdo stabilizavimas gali sumažinti kadro rezoliuciją.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Žaliosios_strėliukės, https://lt.wikipedia.org/wiki/Nulinio_lauko_BMR, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vaizdo_stabilizacija

Pakreipiama sakinyje

Pakreipiama yra pakreipia, variantas, žemiau galite rasti sakinių pavyzdžius pakreipiama.


  1. Pakreipus fotoaparatą vertikaliam kadrui, visa informacija automatiškai pakreipiama vertikaliam žiūrėjimui.Fotoaparatui tinka bet kuris Sony bei Minolta objektyvas.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Sony_DSLR-A700

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ pakraščių pakreipti ››

Bendra informacija apie "pakreipia" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio pakreipia sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "pakreipia" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "pakreipia".