Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai ozų

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui ozų, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį ozų in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "ozų".

Ozų sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį ozų


  1. Daug kur siauromis ozų juostomis, tarp ežerų, nutiesti keliai ir geležinkeliai.


  2. Šiaurinė žemyno dalis smarkiai paveikta apledėjimų gausu moreninių aukštumų, ozų, keimų; Skandinavijos kalnuose vyrauja fieldai masyvai plokščiomis viršūnėmis, suskaidyti gilių trogų; gausu ledynų egzaracijos formų.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Suomija, https://lt.wikipedia.org/wiki/Europa

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ ozą oğlu ››

Bendra informacija apie "ozų" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio ozų sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "ozų" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "ozų".