Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai obligacijomis

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui obligacijomis, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį obligacijomis in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "obligacijomis".

Obligacijomis sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį obligacijomis


  1. Paprastai ilgalaikės investicijos (daugiau nei metų trukmės) būtų gaunamos iš akcininkų įnašų bei ilgalaikių kreditų, dažniausiai obligacijomis.


  2. Teritorija buvo pirmoji už žemyninės Kinijos ribų esanti rinka, kurioje buvo prekiaujama juaniais denominuotomis obligacijomis, ir yra vienas didžiausių ofšorinės prekybos juaniais centrų.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Finansai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Honkongas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ obligacijas obligacijos ››

Bendra informacija apie "obligacijomis" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio obligacijomis sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "obligacijomis" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "obligacijomis".