Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai nukariavę

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui nukariavę, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį nukariavę in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "nukariavę". Be to, mes taip pat parodome, kaip gali būti naudojami skirtingi nukariavę variantai, kurių variantai taip pat yra sakinių pavyzdžiai: nukariavęs. Jei spustelėsite jus dominantį nukariavę variantą, būsite nukreipti į tos konkrečios formos sakinių pavyzdžių sąrašą.

Nukariavę sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį nukariavę


  1. Actekai jau buvo nukariavę didelę teritoriją aplink Tlaksalą.


  2. Pirmieji buvo Almoravidai, nukariavę milžiniškas teritorijas nuo Mauritanijos iki Ispanijos ir nusiaubę vakarinį Alžyrą.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Meksikos_užkariavimas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Alžyro_istorija

Nukariavęs sakinyje

Nukariavęs yra nukariavę, variantas, žemiau galite rasti sakinių pavyzdžius nukariavęs.


  1. Laikotarpis tęsiasi iki salos suvienijimo, kurį įvykdo Čiūdzano karalius Šio Hašis nukariavęs Hokudzaną ir Nandzaną.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Čiūdzanas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ nukariavus nukasta ››

Bendra informacija apie "nukariavę" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio nukariavę sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "nukariavę" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "nukariavę".