Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai nugrimzdęs

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui nugrimzdęs, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį nugrimzdęs in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "nugrimzdęs".

Nugrimzdęs sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį nugrimzdęs


  1. Pietinės Ramiojo vandenyno dalies viduryje, tūkstančio pėdų gylyje rastas milžiniškas, nugrimzdęs į dugną kosminis laivas.


  2. Laive buvo jungiamos dvi varomosios jėgos: burė, kuomet laivas plaukia vandens paviršiuje ir rankomis sukamas sraigtas, kuomet laivas nugrimzdęs po vandeniu.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Sfera_(filmas), https://lt.wikipedia.org/wiki/Povandeninis_laivas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ nugriebto nugrimzta ››

Bendra informacija apie "nugrimzdęs" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio nugrimzdęs sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "nugrimzdęs" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "nugrimzdęs".