Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai neišskiriamas

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui neišskiriamas, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį neišskiriamas in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "neišskiriamas".

Neišskiriamas sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį neišskiriamas


  1. Periodas nustatytas chronometriškai ir uolienų pjūviuose neišskiriamas.


  2. Vienu metu vengrai vartojo šešis veiksmažodžio laikus, o dabar paprastai tik du (būsimasis sudėtinis laikas neišskiriamas, nes jis sudaromas su pagalbiniu veiksmažodžiu fog).


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Mezoarchėjus, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vengrų_kalba

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ neišsivystė neišsprendė ››

Bendra informacija apie "neišskiriamas" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio neišskiriamas sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "neišskiriamas" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "neišskiriamas".