Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai neigiamosios

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui neigiamosios, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį neigiamosios in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "neigiamosios".

Neigiamosios sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį neigiamosios


 1. Perfekto neigiamosios formos 'nėra skaitęs' asmenavimas:.


 2. Esamojo laiko neigiamosios formos 'neskaito' asmenavimas:.


 3. Vientisinio būtojo laiko neigiamosios formos 'neskaitė' asmenavimas:.


 4. Tariamosios nuosakos perfekto neigiamosios formos 'nebūtų skaitęs' asmenavimas:.


 5. Tariamosios nuosakos esamojo laiko neigiamosios formos 'neskaitytų' asmenavimas:.


 6. Pliuskvamperfekto (senesnio už perfektu reiškiamo veiksmo) neigiamosios formos 'nebuvo skaitęs' asmenavimas:.


 7. Veiksmažodžių sanuda 'sakyti', pässta 'leisti' ir paimeta 'ganyti' neigiamosios formos asmenavimas esamajame laike:.


 8. Liepiamosios ir geidžiamosios nuosakų neigiamosios formos '(jis/ji sakė), kad jis neskaitytų; teneskaito', 'neskaityk!


 9. Galimosios (potencialinės) nuosakos arba būsimojo sudėtinio laiko neigiamosios formos 'turbūt nebus', 'nebus' asmenavimas:.


 10. Perfekte neiginys sudaromas taip: vartojama neigiamosios formos jungtis esamajame laike ir dalyvis su priesaga -nu vienaskaitoje, su priesaga -nuded daugiskaitoje.


 11. Veiksmažodžių olda 'būti', lugeda 'skaityti' (tik balsinis kamienas), pagišta 'kalbėti' (priebalsinis kamienas) ir paimeta 'ganyti' (trumpasis balsinis kamienas) neigiamosios formos asmenavimas imperfekte:.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Lyvių_kalba, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vepsų_kalba

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ neigiamos neigiamu ››

Bendra informacija apie "neigiamosios" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio neigiamosios sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "neigiamosios" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "neigiamosios".