Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai nacija

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui nacija, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį nacija in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "nacija".

Nacija sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį nacija


  1. Pvz., Baltarusijos TSR titulinė nacija buvo baltarusiai.


  2. Baresas tituline nacija vadino dominuojančią etninę grupę, kurios kalba ir kultūra tampa valstybės ir jos švietimo sistemos pagrindu.


  3. Šie simboliai yra tokie patys, kaip ir šalies vėliavoje, tad jų reikšmė taip pat tokia pati tai yra jauna nacija ant kylančios, visuotinės brolybės ir lygybės, bei nacionalinių idealų.


  4. Barosas teigė, kad nacionalinės valstybės gali būti stiprios, jei nacionalinės mažumos ir etninės diasporos bus lojalios titulinės nacijos valstybei, o titulinė nacija palaikys savo nacionalines mažumas užsienyje.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Titulinė_nacija, https://lt.wikipedia.org/wiki/Singapūro_herbas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ naciams nacijoje ››

Bendra informacija apie "nacija" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio nacija sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "nacija" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "nacija".