Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai morfemų

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui morfemų, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį morfemų in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "morfemų".

Morfemų sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį morfemų


  1. Kalba agliutinacinė, žodis gali turėti iki 9 morfemų (nors dažniausiai būna 2-3).


  2. Nichols) vis dėlto atkreipia dėmesį, kad minėtųjų kalbų morfemų struktūra ir morfosintaksės tipai šiaip jau labai skiriasi.


  3. Svarbus morfemų ir žodžių skirtumas, nes variantas su -j- pasitaiko ir žodžiuose, turinčiuose kitokią negu antrojo skiemens su -j- priesagą.


  4. Duslieji priebalsiai morfemų sandūroje prieš skardžiuosius, matyt, skardėdavo, skardieji prieš dusliuosius − duslėdavo, todėl *z tebuvo *s variantas prieš skardųjį priebalsį.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Kunų_kalba, https://lt.wikipedia.org/wiki/Indoeuropiečių_prokalbė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Germanų_prokalbė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Baltų_prokalbė

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ morfemose morfologija ››

Bendra informacija apie "morfemų" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio morfemų sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "morfemų" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "morfemų".