Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai monokloninis

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui monokloninis, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį monokloninis in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "monokloninis".

Monokloninis sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį monokloninis


  1. Obinutuzumabas (kitaip žymimas GA101, anksčiau vadintas afutuzumabu) priešvėžinis vaistas, monokloninis anti-CD20 antikūnis.


  2. Pertuzumabas yra naujesnis efektyvus monokloninis antikūnas, kurį skiriant kombinacijoje su chemoterapija remisija pasiekiama iki 80% ligonių.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Obinutuzumabas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Krūties_vėžys

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ monografijų monokoko ››

Bendra informacija apie "monokloninis" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio monokloninis sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "monokloninis" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "monokloninis".