Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai mažumas

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui mažumas, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį mažumas in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "mažumas".

Mažumas sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį mažumas


  1. Titulinėms nacijoms jis priešpastatė nacionalines mažumas ir etnines diasporas.


  2. Daugiausia nusikaltimų įvykdoma prieš imigrantus ir rasines mažumas, daugiausia JAV ir Vokietijoje.


  3. Po Pirmojo pasaulinio karo kritikavo Antrąją Lenkijos Respubliką, jos politiką ir požiūrį į etnines mažumas.


  4. Petras Gražulis gerai žinomas savo radikaliais pareiškimais prieš seksualines mažumas, neretai homoseksualumą prilygindamas pedofilijai ir zoofilijai, siūlydamas juos izoliuoti arba išvis išvyti iš šalies.


  5. Barosas teigė, kad nacionalinės valstybės gali būti stiprios, jei nacionalinės mažumos ir etninės diasporos bus lojalios titulinės nacijos valstybei, o titulinė nacija palaikys savo nacionalines mažumas užsienyje.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Titulinė_nacija, https://lt.wikipedia.org/wiki/Skustagalviai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Konstancija_Skirmuntaitė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Petras_Gražulis

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ mažuma mažumoms ››

Bendra informacija apie "mažumas" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio mažumas sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "mažumas" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "mažumas".