Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai likusias

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui likusias, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį likusias in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "likusias".

Likusias sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį likusias


 1. Reševskiui visas likusias 3-io rato partijas laimėjo.


 2. Šie sprendimai netik paveiks pirmąją dalį, bet ir likusias kitas.


 3. Per likusias tris partijas, nei vienas iš varžovų nepasiekė pergalių.


 4. Jie nugalėjo 2-1 Kosta Riką, bet pralošė likusias penkerias varžybas.


 5. Sabo už pralaimėjimą pirmajame ture ir likusias partijas baiges lygiosiomis.


 6. Surinkusios 60 taškų, keturias aplenkė antroje vietoje likusias ŽFK Tiverija.


 7. Reševskiui reikėjo visas likusias partijas laimėti, kas praktiškai beveik neįmanoma.


 8. Federacija likusias akcijas pardavė dabartinei Volkswagen AG, pajamas perleido fondui.


 9. Vėliau, X a., slavai ėmė apgyvendinti likusias tuščias po vengrų antpuolių friulų žemes.


 10. Spaskis, net jei ir būtų laimėjęs abi likusias partijas, galėjo tik baigti mačą lygiosiomis.


 11. JAV žaidė simultaną prieš 103 varžovus ir lygiomis sužaidė vieną partiją, o likusias laimėjo.


 12. Spaskiui reikėjo per likusias keturias partijas laimėti dvi partijas ir dvi baigti lygiosiomis.


 13. Ukrainos ministrų kabinetas nusprendė parduoti likusias valstybei priklausančias įmonės akcijas.


 14. Tačiau tai buvo viskas: per likusias tris partijas iki mačo pabaigos teisėjai fiksavo tik lygiąsias.


 15. Jis lenktyniavo likusias penkerias sezono lenktynes, tačiau taip pat nesugebėjo pelnyti nei vieno taško.


 16. Smyslovas galėjo ramiai likusias partijas žaisti lygiosiomis (ką jis ir padarė), nes tam, kad surinktų 18 taškų S.


 17. Gelfandas pateko į sunkią padėtį: per likusias tris partijas jam reikėjo: dvi laimėti ir tik vieną galėjo sužaisti lygiosiomis.


 18. Kauną užėmę vokiečiai įrengė laikiną pontoninį tiltą, atstatė išsprogdintas ir sustiprino likusias fermas parabolinėmis fermomis viršuje.


 19. Karų ir vidinių konfliktų išsekinta imperija nebuvo pajėgi ne tik susigrąžinti anksčiau prarastas teritorijas, bet ir ginti dar likusias.


 20. Išsiveržimas, suformavęs Surtsėjų, suformavo daug kitų mažų salų, tarp jų jau išnykusį Jolnirą ir kitas, likusias be pavadinimų, saleles.


 21. Kai likučių ant stalo nebelieka, ant stalo likusias kombinacijų kortas žaidėjai pasiima į rankas, ir po to kombinacijų skelbti nebegalima.


 22. Dvi nedideles vepsų kaimų santalkas, likusias Babajevo rajone, vieną nuo kitos atskyrė negyvenama vietovė, kurioje anksčiau buvo Šimozero krašto kaimai.


 23. Pavyzdžiui, jeigu p pasluoksnis turi keturis elektronus, du iš jų bus priversti užimti vieną orbitalę, bet kiti du elektronai užims abi likusias orbitales, o jų sukiniai bus lygūs.


 24. Euklidas sukonstravo taisyklingąjį ikosaedrą, gaudamas iš pradžių du penkiakampius, priklausančius dviem lygiagrečioms plokštumoms iš dešimties viršūnių ir po to pridėdamas dvi likusias priešingas viršūnes.


 25. Glaudesnės ekonominės partnerystės susitarimu įteisinta laisvosios prekybos tarp abiejų teritorijų politika, kiekviena jurisdikcija įsipareigojo pašalinti likusias kliūtis prekybai ir tarpvalstybinėms investicijoms.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/1948_m._pasaulio_šachmatų_čempionatas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Mass_Effect, https://lt.wikipedia.org/wiki/1994/95_m._Kandidatų_mačai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Barbadoso_vyrų_futbolo_rinktinė, https://lt.wikipedia.org/wiki/1953_m._Kandidatų_turnyras, https://lt.wikipedia.org/wiki/ŽFK_Tiverija, https://lt.wikipedia.org/wiki/VolkswagenStiftung, https://lt.wikipedia.org/wiki/Friulų_kalba, https://lt.wikipedia.org/wiki/Borisas_Spaskis, https://lt.wikipedia.org/wiki/José_Raúl_Capablanca, https://lt.wikipedia.org/wiki/Azovstal, https://lt.wikipedia.org/wiki/1975_m._pasaulio_šachmatų_čempionatas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Scuderia_Ferrari, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kauno_geležinkelio_tiltas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Konstantinopolio_žlugimas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Surtsėjus, https://lt.wikipedia.org/wiki/Binoklis_(kortų_žaidimas), https://lt.wikipedia.org/wiki/Vepsų_kalba, https://lt.wikipedia.org/wiki/Elektronų_konfigūracija, https://lt.wikipedia.org/wiki/Taisyklingas_ikosaedras, https://lt.wikipedia.org/wiki/Honkongas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ likusiame likusieji ››

Bendra informacija apie "likusias" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio likusias sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "likusias" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "likusias".