Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai lemiami

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui lemiami, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį lemiami in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "lemiami".

Lemiami sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį lemiami


  1. Šiuo metu šis kriterijus tebegalioja, tačiau lemiami yra citogenetiniai ir molekulinės genetikos metodais nustatomi pakitimai piktybinėse ląstelėse.


  2. Netrukus paaiškėjo daugiau pažeidimų, įskaitant staigų vokiečių politikų ir stambių verslininkų susidomėjimą keturiomis Azijos šalimis, kurių delegatai balsai buvo lemiami.


  3. JAV prezidentas yra renkamas, naudojantis netiesiogine rinkikų kolegijos sistema, pagal kurią lemiami rinkėjų balsai yra paskirstomi proporcingai su rinkikų kolegijos balsais.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Leukemija, https://lt.wikipedia.org/wiki/XVIII_pasaulio_futbolo_čempionatas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Jungtinės_Amerikos_Valstijos

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ lemiamas lemiamo ››

Bendra informacija apie "lemiami" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio lemiami sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "lemiami" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "lemiami".