Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai kvalifikuota

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui kvalifikuota, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį kvalifikuota in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "kvalifikuota". Be to, mes taip pat parodome, kaip gali būti naudojami skirtingi kvalifikuota variantai, kurių variantai taip pat yra sakinių pavyzdžiai: kvalifikuotas. Jei spustelėsite jus dominantį kvalifikuota variantą, būsite nukreipti į tos konkrečios formos sakinių pavyzdžių sąrašą.

Kvalifikuota sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį kvalifikuota


  1. Dukra Aldona Babinaitė-Einorienė kvalifikuota chorvedė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytoja.


  2. Sutartimi išplėstas sprendimų priėmimas kvalifikuota balsų dauguma Europos Taryboje, taip pat daugiau sričių taikoma bendro sprendimo procedūra.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Aldona_Babinienė-Motiekaitytė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Nicos_sutartis

Kvalifikuotas sakinyje

Kvalifikuotas yra kvalifikuota, variantas, žemiau galite rasti sakinių pavyzdžius kvalifikuotas.


  1. Jos metu gali būti juntamas skausmas, diskomfortas.Hormoninę spiralę išima taip pat tik kvalifikuotas gydytojas.


  2. Geitsas yra kvalifikuotas logopedas ir pastaruoju metu, dalyvaudamas Mcguiro programoje (McGuire Programme), padeda tokiems pat mikčiojantiems žmonėms, kaip ir jis.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Hormoninė_spiralė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Gareth_Gates

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ kvalifikuojama kvalifikuoti ››

Bendra informacija apie "kvalifikuota" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio kvalifikuota sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "kvalifikuota" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "kvalifikuota".