Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai kūrimosi

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui kūrimosi, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį kūrimosi in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "kūrimosi".

Kūrimosi sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį kūrimosi


  1. Rinktinės kūrimosi pradžia siejama su 1990 m.


  2. Dubingių miestelis -tai viena iš seniausių gyvenviečių, siekianti Lietuvos valstybės kūrimosi laikus.


  3. Lietuvos valstybės kūrimosi istorija ir ideologinių priešpriešų pasireiškimai Žemaitijos miestelyje 1918 m.


  4. Septintajame dešimtmetyje, kaip ir visame pasaulyje, pasireiškė vadinamosios britų grupių invazija kaip Beatles, The Rolling Stones paveikta grupių kūrimosi banga.


  5. Lietuvos Respublikos Savanoriškosios krašto apsaugos įstatymas atvertė naują rinktinės kūrimosi puslapį ir pirmasis Kauno rinktinės vadas Vitalijus Straleckas 1991 m.


  6. Tuo pat metu dėl gyventojų skaičiaus augimo ir naujų gyvenviečių kūrimosi, ypač XIII amžiuje, Žemutinėje ir Aukštutinėje Lužicose susidarė sorbų kalbų vartotojų glaudžiai gyvenama sritis.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Dariaus_ir_Girėno_apygarda, https://lt.wikipedia.org/wiki/Dubingių_herbas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Žaizdos_žemės_mūsų, https://lt.wikipedia.org/wiki/Rokas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Žemutinių_sorbų_kalba

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ kūrimo kūrimu ››

Bendra informacija apie "kūrimosi" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio kūrimosi sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "kūrimosi" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "kūrimosi".