Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai krizę

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui krizę, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį krizę in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "krizę".

Krizę sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį krizę


 1. Spaskis pergyveno krizę, sugebėdamas išlaikyti lygų rezultatą.


 2. Dėl pabėgėlių antplūdžio Libanas 2016 metais išgyveno rimtą krizę.


 3. Tačiau tie eksperimentai tik dar labiau pasunkino teologijos krizę.


 4. Tik patyrusio psichiatro Nikolajaus Dalio dėka pavyko įveikti krizę.


 5. Vakarų Europoje Ordino populiarumas smuko, jis išgyveno politinę krizę.


 6. Maža BTR-152 ir BTR-40 kovos vertė buvo pastebėta per Sueco kanalo krizę.


 7. Ši išgyvena krizę ir daugelis tai sieja su niūria ir apatiška paties Oliverio asmenybe.


 8. Herera Kampinsas vykdė Lotynų Amerikos šalių integracijos politiką, bandė sušvelninti ekonominę krizę.


 9. Šiaurės Korėja naująjį biuro pastatą nugriovė susprogdindama, siųsdama signalą apie dvišalių santykių krizę.


 10. Tuo metu vergovinis ūkis pergyveno krizę, vergų darbas tapo labai nenašus, sumažėjo maisto, daug žmonių badavo.


 11. Prastėjanti ekologinė padėtis Aralo regione bei Sovietų Sąjungos subyrėjimas sukėlė socialinę bei ekonominę krizę.


 12. Po to Išida Micunari apkaltino Iejasu, kad šis išdavęs Tojotomi šeimos interesus, sukeldamas krizę, vedusią į Sekigaharos mūšį.


 13. Kaip ir daugelyje telekomunikacijų įrangos gamintojų, Ericsson patyrė didelių nuostolių per telekomunikacijų rinkos krizę XXI a.


 14. Tai sukėlė nepasitenkinimą Didžiojoje Britanijoje, ir padėtis peraugo į didelę anglų-JAV krizę, kai abi šalys ėmė kalbėti apie karą.


 15. Per kelias savaites pasikeitė keli laikinieji prezidentai, kol galiausiai Eduardo Duhalde ilgesniam laikui tapo šalies vadovu ir ėmė spręsti susidariusią krizę.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/1969_m._pasaulio_šachmatų_čempionatas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Libano_ir_Lietuvos_santykiai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Tomas_Akvinietis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Sergejus_Rachmaninovas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kryžiaus_žygiai, https://lt.wikipedia.org/wiki/BTR-60, https://lt.wikipedia.org/wiki/Tegyvuoja_laisvė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Venesuelos_demokratinis_veikimas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Pramoninis_Kesongo_regionas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vakarų_Romos_imperija, https://lt.wikipedia.org/wiki/Aralo_jūra, https://lt.wikipedia.org/wiki/Momojama_laikotarpis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Ericsson, https://lt.wikipedia.org/wiki/Rudyard_Kipling, https://lt.wikipedia.org/wiki/Argentina

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ krizės krištoliniai ››

Bendra informacija apie "krizę" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio krizę sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "krizę" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "krizę".