Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai kompiuteris

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui kompiuteris, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį kompiuteris in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "kompiuteris". Be to, mes taip pat parodome, kaip gali būti naudojami skirtingi kompiuteris variantai, kurių variantai taip pat yra sakinių pavyzdžiai: kompiuteristas ir kompiuteristų. Jei spustelėsite jus dominantį kompiuteris variantą, būsite nukreipti į tos konkrečios formos sakinių pavyzdžių sąrašą.

Kompiuteris sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį kompiuteris


  1. Tai labai didelis skaičius, tokio skaičiaus joks kompiuteris negali apdoroti.


  2. Kompiuteriniuose vaidmenų žaidimuose žaidimo meistro funkciją atlieka kompiuteris.


  3. Kai kurie žodžiai rašomi angliškai, pvz., union − sąjunga; tačiau daugelis adaptuojami, pvz., kompjuter − kompiuteris (nuo angl.


  4. Tai žaidėjui suteikia mažesnę galimų veiksmų įvairovę, kadangi kompiuteris nepajėgia pasinerti vaizduotėn taip, kaip įgudęs žmogus.


  5. Projektas pradėtas 1981 m., pagal planus Sinclair QL turėjo būti nešiojamas verslo kompiuteris su plokščiu CRT ekranu bei vidiniu modemu.


  6. Viduje kompiuteris susidėjo iš procesoriaus (Motorola 68008), dviejų ULA integrinių mikroschemų (ZX8301 ir ZX8302) ir Intel 8049 mikrovaldiklio.


  7. Sinclair QL buvo pirmasis 32 bitų kompiuteris, kainavęs mažiau nei 400 £ bei pirmasis plataus vartojimo kompiuteris, naudojantis Motorola 68000 šeimos procesorių.


  8. Jutiklis yra prietaisas, kuris konvertuoja realaus pasaulio duomenis (analoginius) į duomenis, kuriuos kompiuteris gali suprasti naudojant analoginį skaitmeninį keitiklį.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Šachmatai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kompiuterinis_žaidimas_vaidmenimis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Maltiečių_kalba, https://lt.wikipedia.org/wiki/Sinclair_QL, https://lt.wikipedia.org/wiki/Mechatronika

Kompiuteristas sakinyje

Kompiuteristas yra kompiuteris, variantas, žemiau galite rasti sakinių pavyzdžius kompiuteristas.


  1. Pagrindiniai veikėjai yra samurajus Rikudo, šamanė Mao ir kompiuteristas D-Head.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Shadowrun_(Mega_CD)

Kompiuteristų sakinyje

Kompiuteristų yra kompiuteris, variantas, žemiau galite rasti sakinių pavyzdžius kompiuteristų.


  1. Mokslininkai džiaugiasi vieša informacijos prieiga ir nesigilina į tai, kiek bibliotekininkų, leidėjų, kompiuteristų, teksto redaktorių, kataloguotojų ir kitų specialistų dirbo, kad gautų tokį rezultatą.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Medijų_ir_informacinis_raštingumas

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ kompiuterio kompiuteriu ››

Bendra informacija apie "kompiuteris" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio kompiuteris sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "kompiuteris" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "kompiuteris".