Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai komercijos

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui komercijos, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį komercijos in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "komercijos".

Komercijos sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį komercijos


 1. Kalbų ir komercijos mokykloje Vilniuje.


 2. Rygoje baigė komercijos ir amatų mokyklą.


 3. Vėliau tapo „Vikondos“ komercijos direktore.


 4. Londono universitete baigė komercijos mokslus.


 5. Mokėsi leidybos komercijos profesijos (nuo 1948 m.).


 6. Dornbirnas Foralbergo žemės komercijos ir prekybos centras.


 7. UAB „Ruvėja“ direktorė bei UAB „Aškinė“ komercijos konsultantė.


 8. Formulės 1 komercijos teisių valdytojas Bernie Ecclestone 2007 m.


 9. Tai yra vienas iš pagrindinių verslo valdymo ir komercijos komponentų.


 10. VĮ „Aušra“ direktoriaus pavaduotojas ekonomikai, komercijos direktorius.


 11. UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro Ūkio ir komercijos vadybininkas.


 12. Mokėsi Kauno komercijos mokykloje, kurios dėl prasidėjusio I pasaulinio karo nebaigė.


 13. Baigė Geulos mokyklą, Ben Šemeno komercijos mokyklą Tel Avive ir Harvardo universitetą.


 14. Parduotuvė pastatyta 1982 m., jai suteikiant romėnų prekybos ir komercijos dievo Merkurijaus vardą.


 15. Studijavo Zarasų Aukštesniojoje komercijos mokykloje, dalyvavo visuomeninėje veikloje, vaidino dramos būrelyje.


 16. SEB VB banko Karoliniškių filialo komercijos direktorius, Finansų institucijų departamento direktorius, nuo 2001 m.


 17. Iš jų maždaug trečdalis buvo Europos prekybos asociacijos, penktadalis komercijos konsultantai, maždaug po 10 proc.


 18. Serovė įsikūrusi derlingoje, gerai drėkinamoje vietoje Botsvanos centrinėje dalyje ir yra prekybos bei komercijos centras.


 19. Tomas matė savo rizikingus sumanymus kaip religinę ir socialinę tarnybą, o jo sūnus ėmėsi komercijos, kas leido kompanijai plėstis.


 20. Lietuvos kino studijos scenarinės kolegijos vadovė, komercijos skyriaus direktorė, tarptautinių ryšių tarnybos vadovė (1985 2004 m.).


 21. IZ NÖ-Süd šalia prekybos centrų rajono Shopping City Süd yra viena didžiausių pramonės ir komercijos zonų Vienos pietuose, Miodlingo apskrityje.


 22. Svarstyklės yra naudojamos pramonės ir komercijos srityse, o specializuotos medicininės ir vonios svarstyklės naudojamos išmatuoti žmonių kūno svorį.


 23. Prieš Pirmąjį pasaulinį karą dirbo Vilniaus privataus komercijos banko Bobruisko ir Vilniaus skyriuose, porą mėnesių lietuviško kredito kooperatyvo valdybos narys.


 24. Kaune) vadybininkė, prekybos ir gamybos koncerno UAB „Vikonda“ valdybos pirmininkė, bendraturtė, komercijos vadovė, viena turtingiausių moterų Lietuvoje, turtas vertinamas 65 mln.


 25. Todėl spyruoklinės svarstyklės, kurios yra teisėtai naudojamos komercijos srityje, turi temperatūrą kompensuojančias spyruokles arba yra naudojamos visuomet toje pačioje temperatūroje.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Lyra_Jakulevičienė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vytautas_Putna, https://lt.wikipedia.org/wiki/Jolanta_Blažytė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Leopoldas_Dymša, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vokietijos_federalinis_prezidentas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Dornbirnas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vilija_Filipovičienė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Trasa_Catalunya, https://lt.wikipedia.org/wiki/Rinkodara, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vytautas_Vidmantas_Zimnickas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Valdas_Aleknavičius, https://lt.wikipedia.org/wiki/Feliksas_Baltušis-Žemaitis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Shimon_Peres, https://lt.wikipedia.org/wiki/Merkurijus_(prekybos_centras), https://lt.wikipedia.org/wiki/Povilas_Karpavičius, https://lt.wikipedia.org/wiki/Audrius_Žiugžda, https://lt.wikipedia.org/wiki/Lobizmas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Serovė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Thomas_Cook, https://lt.wikipedia.org/wiki/Gražina_Arlickaitė, https://lt.wikipedia.org/wiki/Žemutinės_Austrijos_pietinis_pramonės_centras, https://lt.wikipedia.org/wiki/Svarstyklės_(prietaisas), https://lt.wikipedia.org/wiki/Česlovas_Liandsbergis

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ komercijai komercine ››

Bendra informacija apie "komercijos" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio komercijos sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "komercijos" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "komercijos".