Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai kilimo

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui kilimo, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį kilimo in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "kilimo".

Kilimo sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį kilimo


 1. Oro uostas turi 4 kilimo ir tūpimo takus.


 2. Kėdainių aerodromo kilimo ir tūpimo takas.


 3. Jonavos (Ruklos) aerodromo kilimo ir tūpimo takas.


 4. Lietuvos ilgiausių kilimo ir tūpimo takų sąrašas:.


 5. Labai nerekomenduojama nutraukti kilimo pasiekus V1.


 6. Palangos tarptautinio oro uosto kilimo ir tūpimo takas.


 7. Dabartinis kilimo greitis čia nuo 4 iki 10 mm per metus.


 8. Ilgiausias Lietuvoje Zoknių oro uosto kilimo ir tūpimo takas.


 9. Tokiu atveju orlaivis pagal apibrėžimą nespės sustoti iki kilimo tako galo.


 10. V1 yra kritinis variklio gedimo atpažinimo greitis arba sprendimo dėl kilimo priėmimo greitis.


 11. Trys kilimo takai yra išsidėstę paraleliai vienas kitam rytų-vakarų, o ketvirtasis šiaurės-pietų kryptimi.


 12. Vilberis pirmą kartą pabandė skristi, tačiau lėktuvas (vėliau pavadintas „Kitty Hawk“) užgeso kilimo metu ir jį teko remontuoti.


 13. Airbus dar kartą patobulino A380 didžiausias leistinas kilimo svoris šiame variante yra 575 tonos, o skrydžio nuotolis padidintas 280 km.


 14. Jie buvo sujungti su erdvėlaiviu pagrindinėje dinamikos kilimo (General Dynamics ASCENT facility) laboratorijoje Gilberto mieste, Arizonoje.


 15. Fieseler'io pasiūlytas aukštasparnio monoplano su užsparniais ir fiksuotais priešsparniais projektas buvo neprilygstamas savo kilimo ir leidimosi savybėmis.


 16. F-35 Lightning II turi tris pagrindinius variantus įprasto tūpimo (F-35A), vertikalaus tūpimo bei kilimo (F-35B) ir pritaikyto kilti nuo lėktuvnešių (F-35C).


 17. Pagal BASE 90 planą buvo kuriami išsklaidyti aerodromai rengiamos oro bazės buvo taip įrengtos autostrados, kad jų atkarpos galėtų būti naudojamos kaip kilimo ir tūpimo takai.


 18. Katastrofa įvyko, kuomet KLM kompanijos Boeing 747 lėktuvas negavęs leidimo pradėjo riedėti kilimo taku ir susidūrė su Pan Am Boeing 747 lėktuvu, kuris kaip tik buvo ant tako.


 19. Alerginė reakcija amoksicilinui gali būti staigi ir intesyvi sąmonės pakitimas, išbėrimas, su stipriu niežuliu (gaktos, pirštų galuose), temperatūros kilimo pojūtis, pykinimas, vėmimas.


 20. Įprastinėmis sąlygomis du išoriniai paraleliniai takai (07L / 25R ir 07R / 25L) naudojami nusileidimams, o centrinis (07C / 25C) ir vakarinis (18) kilimo ir tūpimo takai naudojami pakilimui.


 21. Antrojo pasaulinio karo metu, JAV pajėgos, pagal sutartį su Jungtine Karalyste, saloje įrengė lėktuvų kilimo taką, kuriuo tranzitu buvo gabenami kroviniai į karo veiksmų zonas Afrikoje ir Europoje.


 22. Greitis skiriasi priklausomai nuo orlaivio tipo ir priklauso nuo tokių veiksnių kaip orlaivio svoris, kilimo tako ilgis, užsparnių konfigūracija, naudojama variklio trauka, kilimo tako paviršiaus užterštumas.


 23. Šis lėktuvas iki šiol garsus savo puikiomis kilimo ir leidimosi charakteristikomis jam pakanka labai trumpo pakilimo ir dar trumpesnio leidimosi tako, jis leidžiasi ir kyla labai nedideliu greičiu - apie 50 km/h.


 24. Pastačius ketvirtąjį kilimo ir tūpimo taką (šiaurės vakarų), oro uostas įgavo galimybę vienu metu leistis ir kilti lėktuvams, nes tarp jo ir pietinio kilimo tako yra 1400 m atstumas, o tai atitinka ICAO reikalavimus.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Frankfurto_oro_uostas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Sąrašas:Lietuvos_ilgiausi_kilimo_ir_tūpimo_takai, https://lt.wikipedia.org/wiki/V_greičiai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Archipelago_jūra, https://lt.wikipedia.org/wiki/Flyer_1, https://lt.wikipedia.org/wiki/Airbus_A380, https://lt.wikipedia.org/wiki/Fermi_kosminis_teleskopas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Fieseler_Fi_156, https://lt.wikipedia.org/wiki/Lockheed_Martin_F-35_Lightning_II, https://lt.wikipedia.org/wiki/Švedijos_oro_pajėgos, https://lt.wikipedia.org/wiki/Aviacijos_katastrofa, https://lt.wikipedia.org/wiki/Amoksicilinas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Dangun_Žengimo_sala

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ kiliminių kilimus ››

Bendra informacija apie "kilimo" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio kilimo sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "kilimo" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "kilimo".