Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai karaliams

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui karaliams, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį karaliams in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "karaliams".

Karaliams sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį karaliams


  1. Kai ši taisyklė taikoma ir karaliams, uždavinys žymimas Madraso PK šachmatai.


  2. Prie viso to prisidėjo ir besaikis alkoholio vartojimas, įprastas Makedonijos karaliams.


  3. Znesenijė priklausė tiesiogiai Lenkijos karaliams, kurie nuomojo šią teritoriją turtingiems šlėktoms ir miestiečiams.


  4. Net galingesni vasalai, tokie kaip Henrikas Plantagenetas (Henrikas II iš Anglijos), duodavo priesaiką Prancūzijos karaliams.


  5. Valdant Norvegijos karaliams Hakonui I ir Haraldui II, Olavo sūnus Trygvė valdė visą Vikeno regioną ir rengė grobiamuosius žygius.


  6. Madraso PK šachmatai) yra kai paralyžiavimo taisyklės dalinai taikomos ir karaliams, tačiau jų iš paralyžiaus išlaisvinti negalima.


  7. Sicilijos karaliaus titulas priklausė Aragono karaliams iki 1516 m., o po to atiteko Ispanijos karaliams, kurie ją valdė iki 1707 m.


  8. Tokioje būklėje karaliams sunku gintis nuo mato, nes po šacho iš laukelio šalia karaliaus, jie negali kirsti neapgintos šachuojančios figūros, ar pasitraukti į nepuolamą laukelį, o tai tolygu matui.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Madraso_šachmatai, https://lt.wikipedia.org/wiki/Aleksandras_Makedonietis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Viduramžių_Lvovo_istorija, https://lt.wikipedia.org/wiki/Prancūzijos_istorija, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vingulmarkas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Sicilijos_karalystė

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ karaliais karaliaus ››

Bendra informacija apie "karaliams" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio karaliams sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "karaliams" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "karaliams".