Sakinių pavyzdžiai

Sakinių pavyzdžiai kanalais

Čia galite rasti daugybę pavyzdinių sakinių, skirtų žodžiui kanalais, arba, kitaip tariant, sakinių, kurie gali padėti išmokti sakinyje naudoti žodį kanalais in a sentence. Mokymasis naudoti žodį sakiniuose gali būti labai naudingas, pavyzdžiui, kai reikia išmokti vartoti žodį sakinyje, kokiame kontekste žodis gali būti naudojamas, taip pat sužinoti tikrąją žodžio reikšmę "kanalais".

Kanalais sakinyje

Žemiau rasite kelis sakinius, iliustruojančius, kaip sakinyje vartoti žodį kanalais


 1. Buvo siejamas su upėmis bei kanalais.


 2. Upė kanalais sujungta su Elbe ir Emsu.


 3. Vengrijoje kanalais sujungtas su Dunojaus intakais.


 4. Upė yra sujungta su Lidso ir Liverpulio bei Lankasterio kanalais.


 5. Upė laivuojama nuo pat aukštupio, kanalais sujungta su Šelde, Sena, Reinu.


 6. Mičigano ežeras laivybos kanalais ir Ilinojaus upe susijungia su Hurono ežeru.


 7. Pirmasis sezonas buvo rodomas TV3, TV6 ir TV8 kanalais bei visą parą internetu.


 8. Stivas Raišas įrašė fragmentą dviem kanalais, kurie iš pradžių grojo vieningai.


 9. Šiaurės ir vakarų upės vandeningos ištisus metus, daugelis jų sujungta kanalais.


 10. Panaikinus spaudos draudimą, tais pačiais kanalais platino socialdemokratinę literatūrą.


 11. Jis išsidėstęs keliose kanalais jungiamose salose ir todėl dar vadinamas Egipto Venecija.


 12. Nors statytas kaip svarbi transporto arterija Augustavo kanalais šiais laikais naudojamas tik turizmo tikslais.


 13. Propagandos kampanijos yra naudojamos skirtingais medijų kanalais norint pasiekti skirtingas tikslines žmonių grupes.


 14. Kai kur Europoje bei kitose pasaulio dalyse naudojama Envac atliekų surinkimo sistema, kai atliekos susiurbiamos požeminiais kanalais.


 15. Dar kiti nadruviai manė, kad kaukučiai gyvenę po žeme, esančia po dideliu ežeru, mariomis, sujungtu kanalais su visais didžiaisiais pasaulio ežerais.


 16. Kad pavyktų praplaukti tam mažai pritaikytais kanalais nuo minininkų nuėmė patrankas, kuro pakrovė tik minimumą, balasto kiekį irgi sumažino kiek įmanoma.


 17. Panašias funkcijas atliko ir žemdirbystės dievas Enkimdu, sietas su pylimais ir kanalais, bei Enugis, laikytas „pylimų ir kanalų viešpačiu“, „didžiųjų dievų kanalų inspektoriumi“.


Šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Enbilulu, https://lt.wikipedia.org/wiki/Vėzeris, https://lt.wikipedia.org/wiki/Noizydlio_ežeras, https://lt.wikipedia.org/wiki/Riblis, https://lt.wikipedia.org/wiki/Masas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Mičigano_ežeras, https://lt.wikipedia.org/wiki/Paslapčių_namai_(1_sezonas), https://lt.wikipedia.org/wiki/Steve_Reich, https://lt.wikipedia.org/wiki/Prancūzija, https://lt.wikipedia.org/wiki/Juozas_Rimša, https://lt.wikipedia.org/wiki/Hurgada, https://lt.wikipedia.org/wiki/Augustavas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Propaganda, https://lt.wikipedia.org/wiki/Atliekų_tvarkymas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Kaukas, https://lt.wikipedia.org/wiki/Volgos_karinė_flotilė

Ankstesnis ir kitas žodis duomenų bazėje

‹‹ kanalai kanalams ››

Bendra informacija apie "kanalais" sakinių pavyzdžius

Šioje svetainėje pateikiami žodžio kanalais sakinių pavyzdžiai yra kilę iš skirtingų oficialių šaltinių. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų šaltinių yra Vikipedijos straipsniai, kurie priskiriami bent jau geriems straipsniams. Tačiau mes taip pat naudojame naujienų straipsnius, knygas ir kitus bendrinius tekstus, kad surinktume sakinių pavyzdžius, kaip žodis "kanalais" gali būti naudojamas sakinyje. Kiekvieno sakinio dešinėje rasite nuorodos rodyklę, kuri nukreipia jus į sakinio šaltinį, kur galite pasiekti visą pateikto sakinio pavyzdžio tekstą ir kontekstą. Tai gali būti naudinga, nes kai kuriuos žodžius kartais gali būti sunku suprasti tik sakinį kontekstui, o visas straipsnis arba tekstas gali padėti suprasti, kaip vartoti žodį "kanalais".